Nemusíte chodiť nikam

Nová štvrť na okraji mestskej časti Dyčka prináša pokojný život mimo mestského ruchu,  no zároveň ponúka dokonalú dostupnosť všetkých služieb a výhod rozvinutého mesta. Či už sa rozhodnete cestovať autom, autobusom, bicyklom alebo jednoducho peši, mesto Vráble je vám na dosah v priebehu pár minút. Široké nákupné možnosti, zdravotné centrum, reštaurácie, rôzne inštitúcie, materské, základné a stredné školy. To všetko nájdete vo Vrábľoch.

Pokiaľ sa vám ale nechce nikam presúvať, nemusíte, súčasťou novovybudovanej infraštruktúry bude naozaj všetko, čo potrebujete k spokojnosti.

Pre tých, ktorí občas ocenia aj rušnejší život vo väčšom meste, je dostupné krajské a okresné mesto Nitra, vzdialené len 20 km od mesta Vráble.

Materská škola

Predajňa potravín

Kaviareň

Detské ihrisko

Park

Vyberte si dom

Pokoj a bezpečie

Neodmysliteľnou súčasťou bude pokoj a bezpečie samostatnej rezidenčnej štvrti. Prakticky nulová premávka, dokonalá dostupnosť autom a autobusom do mesta Vráble v priebehu niekoľkých minút. Navyše, pre obyvateľov  a návštevníkov tejto lokality, ako aj mestskej časti Dyčka, bude vybudovaná nová lávka pre chodcov a cyklistov cez rieku Žitava, ktorá zabezpečí jednoduchšiu a rýchlejšiu dostupnosť priamo do centra mesta Vráble.

Ak ste nadšencami cyklistiky, k dispozícií máte priamu cyklotrasu spájajúcu Vráble a Nitru.